O spoločnosti

O spoločnosti

Sme tím mladých ľudí, sme dynamická a rozvíjajúca sa spoločnosť v oblasti vzdelávania a sprostredkovania súvisiacich služieb.

Pár slov o mne…

nová etapa môjho života sa začala v r. 2008 po ukončení magisterského štúdia na Univerzite Komenského v Bratislave v odbore Nemecký jazyk a literatúra. Po celú dobu som naberala prax a skúsenosti rôznymi formami vo vyučovaní, doučovaní, neskôr pri prekladoch a tlmočení v nemeckom jazyku. Tu aj skončilo obdobie, kedy som pracovala v štátnom školstve.
V r. 2009 som už pracovala v rodinnej firme a spolupracovala s rôznymi inými firmami do r. 2015. V tomto istom roku som sa stala jedinou konateľkou a spoločníčkou spoločnosti EL-ZET SK s.r.o. . Moje skúsenosti t.č. dosahujú 14 rokov v odbore. Svoje činnosti vykonávam i naďalej v tom istom rozsahu a do budúcnosti plánujem svoje aktivity rozširovať a zlepšovať svoje služby pre širokú verejnosť a spolupracujúce spoločnosti.

Nech sa páči, vitajte na našej stránke!

Mgr. Ľubica Zolvíková

Ponúkame vám

  • Jazykové kurzy
  • Preklady a tlmočenie

Všetky jazykové kurzy vedú skúsení lektori. Pôsobením v štátnom školstve som zistila, ako správne a efektívne treba pristupovať k potrebám a požiadavkám klienta tak, aby bola spokojnosť na oboch stranách. Z mojich skúseností viem povedať, že pre efektívne splnenie cieľa na kurzoch je potrebné dohliadať na počet klientov v jednej skupinke, prístup lektora a v neposlednom rade prvý dojem prostredia. V našich skupinách je vždy maximálne 6 ľudí v skupinke a lektor.

Pri firemných kurzoch to závisí od požiadaviek firmy, pričom moje odporúčanie pre firmu je tiež max. 6 ľudí. Aby bol splnený účel stretnutia, je potrebné, aby sa lektor dokázal venovať každému klientovi. Pri tejto časovej dotácii (90 min. na jedno stretnutie) a počte žiakov je stopercentná pravdepodobnosť pre dosiahnutie cieľa. Už po prvom stretnutí dokáže lektor zistiť úroveň klienta na danej úrovni a príp. ho nasmerovať alebo presunúť do iného kurzu tak, aby bola naplnená podstata. Jazyková škola TULIPÁN uprednostňuje kvalitu. Každý člen našej-Vašej školy odchádza od nás ako jazykovo zdatný človek na požadovanej úrovni. My sme tu pre Vás, aby sme Vám odovzdali toľko vedomostí, aby ste Vy na svojej „jazykovej ceste“ mohli kráčať hrdo za svojím cieľom.

Preklady a tlmočenie vieme zabezpečiť pre klienta “na kľúč”.  Zadanie od klienta si vyzdvihnem osobne alebo e-mailom a potom pošlem späť alebo osobne odovzdám, príp. podľa dohody. Pri odbornej problematike konzultujem danú tému, aby sme sa i v cieľovom jazyku pridržiavali alebo čo najpresnejšie priblížili zadanému termínu.
Pri tlmočení je vždy tlmočník na presný čas u klienta.

Pred budovou jazykovej školy je možné vždy a pohodlne, bezplatne zaparkovať a spokojne vkročiť do našich priestorov.

Nech sa páči! Ste vítaní!